POWRÓT NA STRONĘ
Gminy Byczyna
Elektroniczna
skrzynka podawcza
Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 5117
W tym miesiącu: 134573
Wszystkich odwiedzin: 7637043

Skład osobowy Rady Miejskiej w Byczynie

Kadencja 2014-2018

  1. Radom Adam Marian - przewodniczący Rady Miejskiej
  2. Chojak Krzysztof - wice przewodniczący Rady Miejskiej
  3. Pluta Jerzy Ryszard - wice przewodniczący Rady Miejskiej
  4. Adler Bartłomiej Jerzy
  5. Altman Marcin Grzegorz
  6. Bednarek Grzegorz Marek
  7. Buła Władysław Michał
  8. Gierczyk Jadwiga Teresa
  9. Gocejna Damian Mariusz
  10. Grzyb Karol Konrad
  11. Kulisiński Jacek Benedykt
  12. Półtorak Michał Józef
  13. Pustkowski Janusz Paweł
  14. Sobania Iwona Jadwiga
  15. Śnieżek Leszek Michał

 

Kadencja 2010-2014

1. Kapica Grzegorz Witold - przewodniczący Rady Miejskiej
2. Romańczyk Jan Tadeusz - wice przewodniczący Rady Miejskiej
3. Sobania Iwona Jadwiga - wice przewodnicząca Rady Miejskiej
4. Bilińska Urszula Agnieszka
5. Biliński Zdzisław Roman
6. Buła Władysław Michał
7. Kaniewska Róża Janina
8. Kulisiński Jacek Benedykt
9. Janki Krzysztof Marcin
10. Rudziewicz Jolanta Cecylia
11. Nędza Sławomir Marian
12. Radom Adam Marian
13. Śnieżek Leszek Michał
14. Świerczek Robert Henryk 
15. Wiśniewska Małgorzata Elżbieta

 

Kadencja 2006-2010

1. Biliński Zdzisław Roman - przewodniczący Rady Miejskiej
2. Kapica Grzegorz - wice przewodniczący Rady Miejskiej
3. Radom Adam Marian - wice przewodniczący Rady Miejskiej
4. Bilińska Urszula
5. Dworak Jerzy
6. Hoc Piotr Leszek 
7. Jóźwiak Janusz
8. Kaniewska Róża
9. Kulisiński Jacek
10. Kuźnar Józef
11. Mucha Jolanta Cecylia
12. Pustkowski Janusz Paweł
13. Romańczyk Jan Tadeusz
14. Sobania Iwona
15. Wiśniewiski Zygmunt
  
Kadencja 2002-2006

1. Kędzia Józef Lucjan - przewodniczący Rady Miejskiej
2. Stecki Juliusz - wice przewodniczący Rady Miejskiej
3. Wiśniewski Zygmunt - wice przewodniczący Rady Miejskiej
4. Babiak Jan
5. Dyba Marian
6. Hoc Piotr Leszek
7. Jana Rudolf
8. Kubicki Arkadiusz
9. Kulisiński Jacek
10. Pustkowski Janusz
11. Romańczyk Jan
12. Suda Piotr
13. Szymała Wiktor
14. Tarnowski Stefan