Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania- Przebudowa infrastruktury pieszej i kołowej w obrębie murów obronnych miasta Byczyna etap: ulice Basztowa, Długa, Okrężna, Zamojskiego

 

 
 
 
Byczyna, dnia 08.04.2009
Wp- II– 341/3/09/B
 
 
 
ZAWIADOMIENIE
O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIA
 
 
do wszystkich wykonawców
 
 
Dotyczy: postępowania w trybie przetargu nieograniczonego na roboty budowlane „Przebudowa infrastruktury pieszej i kołowej w obrębie murów obronnych miasta Byczyna etap: ulice Basztowa, Długa, Okrężna, Zamojskiego.
 
 
Zamawiający – Gmina Byczyna z siedzibą w Urzędzie Miejskim 46-220 Byczyna ul. Rynek 1 informuje, że postępowanie na zadanie „Przebudowa infrastruktury pieszej i kołowej w obrębie murów obronnych miasta Byczyna etap: ulice Basztowa, Długa, Okrężna, Zamojskiego” zostaje unieważnione na podstawie art. 93 ust. 1 pkt 4 w zw. z ust. 3 pkt 2 art. 93 ustawy – Prawo zamówień publicznych.
 
Uzasadnienie:
 
Powyższy stan faktyczny wypełnia przesłanki określone w art. 93 ust. 1 pkt 4 w zw. z ust. 3
pkt 2 art. 93 ustawy – Prawo zamówień publicznych, dlatego zamawiający postanowił, jak na wstępie.
Jednocześnie zamawiający informuje, że na podstawie art. 93 ust. 5 ustawy wykonawca może złożyć wniosek do zamawiającego o zawiadomieniu wykonawcy o wszczęciu kolejnego postępowania, które dotyczy tego samego przedmiotu zamówienia lub obejmuje ten sam przedmiot zamówienia.
 
 
 
 
 
 
Otrzymują:
-          wszyscy wykonawcy
-          www.bip.byczyna.pl
-          tablica ogłoszeń
-          a/a