Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

INFORMACJA O LOSOWANIU SKŁADÓW OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH W WYBORACH ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 9 PAŹDZIERNIKA 2011 R.

Byczyna, 16 września 2010 r.

 

INFORMACJA O LOSOWANIU SKŁADÓW OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH W WYBORACH ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 9 PAŹDZIERNIKA 2011 R.

 

Informuję, iż na podstawie § 8 ust. 2 uchwały z dnia 11 kwietnia 2011 r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz do Parlamentu Europejskiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Monitor Polski z 2011 r. Nr 30 poz. 345), informuję o terminie i miejscu losowania składów Obwodowych Komisji Wyborczych Nr 1 w Byczynie, Nr 5 w Roszkowicach, Nr 6 w Nasalach oraz Nr 8 w Biskupicach w wyborach zarządzonych na dzień 9 października 2011 r.

 

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych losowane będą publicznie 19 września 2011 r. o godz. 11.00 w Urzędzie Miejskim w Byczynie, Rynek 1, Sala Nr 9 (parter).

 

Z przeprowadzonego losowania zostanie sporządzony protokół, a informacja o składach Obwodowych Komisji Wyborczych będzie podana do wiadomości publicznej w dniu 19 października 2011 r. poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Byczynie oraz publikację na stronie internetowej www.bip.byczyna.pl

Urzędnik Wyborczy
/-/ Maciej Tomaszczyk