Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Oświadczenia majątkowe za 2018 i 2019 rok

Lp. Nazwisko i Imię Stanowisko Oświadczenie
1 Wilczyńska Katarzyna Skarbnik Gminy

PDFKatarzyna Wilczyńska.pdf (720,29KB) - Koniec kadencji 

PDFWilczyńska Katarzyna.pdf (193,59KB) - za 2018 rok

2 Marzec Renata Wiceburmistrz Byczyny

PDFRenata Marzec.pdf (748,46KB) - Początek kadencji 

PDFMarzec Renata.pdf (172,99KB) - za 2018 rok 

3 Sztucka Edyta Skarbnik Gminy PDFEdyta Sztucka.pdf (241,04KB) - Początek kadencji 
PDFEdyta Sztuycka_korekta.pdf (250,17KB)
PDFSztucka Edyta.pdf (226,24KB) - za 2018 rok
 
4 Sobania Iwona Burmistrz Byczyny PDFSobania Iwona.pdf (230,18KB)
5 Bilińska Urszula Przewodnicząca Rady Miejskiej PDFBilińska Urszula.pdf (182,70KB)
6 Buła Władysław Wiceprzewodniczący Rady PDFBuła Władysław.pdf (261,15KB)
7 Radom Adam Wiceprzewodniczący Rady PDFRadom Adam.pdf (216,08KB)
8 Bednarek Grzegorz Radny  PDFBednarek Grzegorz.pdf (318,99KB)
9 Gocejna Damian Radny  PDFGocejna Damian.pdf (223,78KB)  
10 Janki Krzysztof Radny  PDFJanki Krzysztof.pdf (232,90KB)
11 Kapica Grzegorz Radny  PDFKapica Grzegorz.pdf (248,56KB)
12 Kulik Krzysztof Radny  PDFKulik Krzysztof.pdf (244,58KB)
13 Kulisiński Jacek Radny  PDFKulisiński Jacek.pdf (283,81KB)
14 Maślanka Barbara Radna PDFMaślanka Barbara.pdf (266,26KB)
15 Paszek Gabriela Radna PDFPaszek Gabiela.pdf (193,85KB)
16 Radosz Dariusz Radny  PDFRadosz Dariusz.pdf (220,83KB)
17 Spodymek-Oberska Aneta Radna PDFSpodymek-Oberska Aneta.pdf (247,81KB)
18 Suda Adam Radny  PDFSuda Adam.pdf (282,54KB)
19 Wiśniewski Zygmunt Radny    PDFWiśniewski Zygmunt.pdf (233,53KB)
20 Maciej Tomaszczyk  Sekretarz Gminy

PDFTomaszczyk Maciej.pdf (166,92KB) - Koniec kadencji 2019

PDFTomaszczyk Maciej.pdf (376,54KB) - Za rok 2018

21 Jakub Goliński  Sekretarz Gminy  PDFGoliński Jakub.pdf (228,28KB)  - Początek kadencji 2019
22 Ewa Śledzka P.O. Dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej w Byczynie  PDFŚledzka Ewa.pdf (250,69KB)
23 Elżbieta Szadkowska Inspektor d/s świadczeń rodzinnych - Ośrodek  Pomocy Społecznej w Byczynie PDFSzadkowska Elżbieta.pdf (193,32KB)
24 Angelina Sarnowska 

Dyrektor Publicznego Przedszkola
w Byczynie
Dyrektor Publicznego Żłobka w Byczynie

PDFSarnowska Angelina (Żłobek).pdf (223,08KB)
PDFSarnowska Angelina (Przedszkole).pdf (221,82KB)
25 Iwona Sarnowska Dyrektor Ośrodka Kultury  PDFSarnowska Iwona.pdf (178,11KB)
26 Anna Noga Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Roszkowicach  PDFNoga Anna.pdf (204,76KB)
27 Wioletta Kardas Dyrektor Centrum Integracji Społecznej PDFKardas Wioletta.pdf (264,74KB)
28 Arletta Janczak Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Byczynie 

PDFJanczak Arletta.pdf (232,64KB) - za rok 2018
PDFJanczak Arletta.pdf (220,15KB) - Koniec kadencji 2019

28 Ewa Fiebrandt  Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Biskupicach  PDFFiebrandt Ewa.pdf (196,53KB)
29 Barbara Dereń Dyrektor Zespołu Szkół PDFDereń Barbara.pdf (143,85KB)
30 Aneta Dubowiecka  Kierownik Referatu 

PDFDubowiecka Aneta.pdf (203,34KB)

PDFAneta Dubowiecka - Koretka.pdf (210,09KB)
 

31 Beata Dziekońska Prezes Zarządu "Rycerska Byczyna"
Sp. z o.o. z/s w Byczynie

PDFDziekońska Beata.pdf (168,97KB)

PDFDziekońska Beata2.pdf (193,66KB)  - sierpień 2019

32 Mariusz Adamik  Dyrektor  Publicznej Szkoły Podstawowej dla dorosłych w Polanowicach PDFAdamik Mariusz.pdf (172,72KB)
33 Katarzyna Hodyra Specjalista pracy socjalnej - Ośrodek Pomocy Społecznej PDFHodyra Katarzyna.pdf (145,80KB)
34 Agnieszka Marcinkowska Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Byczynie  PDFMarcinkowska Agnieszka.pdf (201,75KB) - sierpień 2019
 
36 Jerzy Pluta Radny Rady Miejskiej w Byczynie  PDFJerzy Pluta.pdf (244,28KB) - początek kadencji 2019